Roestvrij staal, Strass, Decoratie met kunstparels
Patroon
Muzieknoot, Sportuitrusting
Stijl
Europese en Amerikaanse stijl, Vintage
Feestdag
Valentijnsdag, Dagelijks gebruik
Functie
Decoratief
Productieproces
Galvaniseren
Verpakkingsgrootte
10-15mm
Gelegenheid
Sport, Dagelijks leven
Populaire Elementen
Onregelmatig, Metallic
Gewicht
3-27g
Gedetailleerde afbeeldingen (31)
Veelgestelde vragen
V: Van welke materialen zijn uw sieraden gemaakt?
A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.
V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?
A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
Meld dit product
57% korting
Gratis verzending
1 - 9 Stuks
$0.62
$1.45
10 - 19 Stuks
$0.61
$1.45
20 - 29 Stuks
$0.60
$1.45
≥ 30 Stuks
$0.59
$1.45
Geen MOQ
Maattabel
SKU
Prijs
Hoeveelheid
-57%
Artikelstijl : Pickleball-peddelvorm
Kleur : Goud
SKU: EVFV8E6M2XQ
$0.62$1.45
0
-55%
Artikelstijl : American Football Vorm
Kleur : Goud
SKU: EVFVEYWJ6NJ
$0.65$1.45
0
-48%
Artikelstijl : Enkele tennisracket stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVQ68PKNZ
$0.60$1.17
0
-47%
Artikelstijl : Baseball Stijl (Baseball)
Kleur : Goud
SKU: EVFV53EN25E
$0.72$1.37
0
-40%
Artikelstijl : Kleurrijke volleybal hanger
Kleur : Mix van roze, wit en cyaan
SKU: EVFVZ89XYR2
$0.60$1.00
0
-26%
Artikelstijl : Tennisracket Vorm
Kleur : Goud
SKU: EVFV368W2QN
$0.70$0.95
0
-20%
Artikelstijl : Honkbal Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVM3PYZNX
$0.80$1.00
0
-17%
Artikelstijl : Kogelvorm
Kleur : Goud
SKU: EVFVKV6J3Z9
$0.62$0.75
0
-7%
Artikelstijl : 3D Volleybal Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVN8R6EN2
$1.27$1.37
0
Artikelstijl : Ketting Zonder Hanger
Specificatie : 1.5mm 45+5cm
Kleur : Goud
SKU: EVFV68WN2Q5
$0.62
0
Artikelstijl : Rugby met oorring stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFV368W2PN
$0.72
0
Artikelstijl : Halter
Kleur : Goud
SKU: EVFVVJX7EQP
$0.85
0
Artikelstijl : Voetbalshirt Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVM3PYZ5X
$0.92
0
Artikelstijl : Honkbalhandschoen Vorm
Kleur : Goud
SKU: EVFVX9QXZW3
$1.00
0
Artikelstijl : Racket met bal stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFV9PYNMZ2
$1.24
0
Artikelstijl : Maraca Stijl
Kleur : Color Block
SKU: EVFVN8R6EY2
$1.24
0
Artikelstijl : Paperclipketting met Open Ring (Armband)
Kleur : Goud
SKU: EVFVPE365P8
$1.24
0
Artikelstijl : Dansschoenen stijl (Versie 2)
Kleur : Goud
SKU: EVFVJ8WR6VQ
$1.29
0
Artikelstijl : Rol schaats Vorm
Kleur : Goud
SKU: EVFV7V75PYQ
$1.37
0
Artikelstijl : Tennisracket getextureerde stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFV7V75PQQ
$1.44
0
Artikelstijl : Ketting Zonder Hanger
Specificatie : 3mm 40+5cm
Kleur : Goud
SKU: EVFVZ89XYV2
$1.44
0
Artikelstijl : Volleybalvorm (Stijl 1)
Kleur : Goud
SKU: EVFVX9QXZK3
$1.47
0
Artikelstijl : Hart Muzieknoot Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVVJX7EWP
$1.49
0
Artikelstijl : Dansschoenen stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVKV6J3W9
$1.49
0
Artikelstijl : Veldlacrosse Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVRZVNYPY
$1.49
0
Artikelstijl : Ronde Parelketting met Open Ring (Armband)
Kleur : Goud
SKU: EVFVJ8WR65Q
$1.62
0
Artikelstijl : Skateboard Ontwerp
Kleur : Roze en Goud
SKU: EVFVRZVNY3Y
$1.64
0
Artikelstijl : Kleine Ovale Karabijnhaak Paperclip Ketting (Staal)
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFVW7QYWE7
$1.67
0
Artikelstijl : Alleen paperclipketting met kleine matrozensluiting (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVEYWJ63J
$1.72
0
Artikelstijl : Alleen ronde parelketting met kleine matrozensluiting (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVW7QYW87
$1.72
0
Artikelstijl : Alleen paperclipketting met buigring (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFV8E6M2WQ
$1.94
0
Artikelstijl : Alleen ronde parelketting met buigring (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVVJX7E3P
$1.94
0
Artikelstijl : Alleen 18mm ronde parelketting met matrozensluiting (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVW7QYWV7
$2.19
0
Artikelstijl : Alleen 18mm paperclipketting met matrozensluiting (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVJ8WR6YQ
$2.22
0
Artikelstijl : Grote Ovale Karabijnhaak Paperclip Ketting (Staal)
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFVVJX7E8P
$2.22
0
Artikelstijl : Parelketing met Matrozensluiting 40+5cm
Kleur : Goud
SKU: EVFVX9QXZV3
$2.27
0
Artikelstijl : Slangenketting met Matrozensluiting 40+5cm
Kleur : Goud
SKU: EVFV68WN2V5
$2.27
0
Artikelstijl : Enkele Ketting met Hartsluiting (17mm)
Kleur : Goud
SKU: EVFVY3QXKW9
$2.47
0
Artikelstijl : Kleine Ovale Karabijnhaak Paperclip Ketting (Goud)
Kleur : Goud
SKU: EVFVEYWJ65J
$2.52
0
Artikelstijl : Paperclip Ketting met Matrozensluiting 40+5cm
Kleur : Goud
SKU: EVFVQ68PKMZ
$2.71
0
Artikelstijl : Alleen 18mm platte slangenketting met matrozensluiting (zonder hanger)
Kleur : Goud
SKU: EVFVVJX7EZP
$2.71
0
Artikelstijl : Grote Ovale Karabijnhaak Paperclip Ketting (Goud)
Kleur : Goud
SKU: EVFVZ89XY52
$2.71
0
Artikelstijl : Alleen zwarte kralenketting met sluiting (zonder hanger)
Kleur : Zwart/Goud
SKU: EVFVY3QXKY9
$2.94
0
Artikelstijl : Alleen groene kralenketting met sluiting (zonder hanger)
Kleur : Groen/Goud
SKU: EVFV263P75R
$2.94
0
Artikelstijl : Alleen colorblock sluiting ketting (zonder hanger)