Everful

Roestvrijstalen Ademhalingsfluit Ketting Voor Angst Stressverlichting Meditatie Hanger Voor Mannen Vrouwen Sieraden

SPU ID: EVFP949QYV
Roestvrijstalen Ademhalingsfluit Ketting Voor Angst Stressverlichting Meditatie Hanger Voor Mannen Vrouwen Sieraden
Zoeken op afbeelding
1 / 5
Beschrijving
Gedetailleerde afbeeldingen
Veelgestelde vragen
Recensies
Aanbeveling

Beschrijving

Producttype
Halsketting
Geslacht
Unisex
Materiaal
Roestvrij staal
Patroon
Geometrisch
Stijl
Woon-werkverkeer, Minimalistische stijl
Feestdag
Dagelijks gebruik
Kettingstijl
slang ketting, kabel ketting
Functie
Decoratief, Stressvermindering
Productieproces
Galvaniseren
Gelegenheid
Yoga, Meditatie, Dagelijks leven
Populaire Elementen
Geometrisch, Cirkel
Gewicht
23g

Gedetailleerde afbeeldingen (19)

Gedetailleerde afmetingen van de zwarte meditatie ademhalingsketting
Gepolijste roestvrijstalen meditatiefluitkettingen in vier kleuren met box kettingen
Roestvrijstalen ademhalingsketting voor angstverlichting meditatie hanger set 2st
Detailopname van cilindrische ademhalingskettingen in zwart, roségoud en goud aan boxkettingen
Detailopname van een model met de roestvrijstalen ademhalingsketting voor mindfulness
Detailopname van een vrouw met een roségouden meditatieketting bij zonsondergang
Detail van meditatie fluitketting voor diepe ademhaling en stressverlichting buiten
Close-up van een persoon die een zwart roestvrijstalen ademhalingstool gebruikt
Rosegouden roestvrijstalen ademhalingsketting met cilindrische fluit hanger voor mindfulness
Roségouden mindfulness ademhalingsketting met roestvrijstalen fluitje hanger en box ketting
Matzwarte roestvrijstalen fluitketting met een meditatieve ademhalingshanger
Minimalistische mat donkergrijze meditatiefluitketting met een boxschakelketting
Gepolijste roestvrijstalen mindfulness fluitje hanger aan een fijne box ketting
Ademhaling ketting met een gepolijste gouden roestvrijstalen meditatie hanger
Macro detail van de roségouden roestvrijstalen ademhalingshanger aan een boxketting
Detailopname van een zilveren roestvrijstalen meditatiefluitje hanger met fijne ketting
Detailopname van de matzwarte roestvrijstalen meditatiefluit-hanger aan een fijne ketting
Detailweergave van de goudkleurige roestvrijstalen ademhalingsketting met een hanger
Detailweergave van de roségouden cilinderhanger met het gepolijste fluitontwerp

Veelgestelde vragen

V: Van welke materialen zijn uw sieraden gemaakt?

A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.

V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?

A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
reportIconMeld dit product
18% korting
1 - 9 Stuks
$1.37
$1.69
10 - 19 Stuks
$1.35
$1.69
20 - 29 Stuks
$1.32
$1.69
≥ 30 Stuks
$1.29
$1.69
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
Gepolijste gouden mindfulness ketting met cilindrische hanger op witte achtergrond - Slangenketting stijl / Goud
-18%
Artikelstijl : Slangenketting stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFV6NJ7MJ5
$1.37$1.69
0
Matzwarte roestvrijstalen fluitketting met een meditatieve ademhalingshanger - Slangenketting stijl / Zwart
-15%
Artikelstijl : Slangenketting stijl
Kleur : Zwart
SKU: EVFV3WJYM3N
$1.37$1.62
0
Gepolijste zilveren roestvrijstalen meditatiefluit ketting met een slanke box ketting - Slangenketting stijl / Staalkleur
-9%
Artikelstijl : Slangenketting stijl
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFVN69WV92
$0.95$1.05
0
Detailopname van een zilveren roestvrijstalen meditatiefluitje hanger met fijne ketting - Kruisketting Stijl / Staalkleur
-9%
Artikelstijl : Kruisketting Stijl
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFVWY3EPK7
$0.95$1.05
0
Detailopname van de matzwarte roestvrijstalen meditatiefluit-hanger aan een fijne ketting - Kruisketting Stijl / Zwart
-8%
Artikelstijl : Kruisketting Stijl
Kleur : Zwart
SKU: EVFV8MPN85Q
$1.37$1.49
0
Detailweergave van de goudkleurige roestvrijstalen ademhalingsketting met een hanger - Kruisketting Stijl / Goud
-8%
Artikelstijl : Kruisketting Stijl
Kleur : Goud
SKU: EVFVEJX5QRJ
$1.37$1.49
0
Rosegouden roestvrijstalen ademhalingsketting met cilindrische fluit hanger voor mindfulness - Slangenketting stijl / Roségoud
-4%
Artikelstijl : Slangenketting stijl
Kleur : Roségoud
SKU: EVFVZXE2PE2
$1.62$1.69
0
Detailweergave van de roségouden cilinderhanger met het gepolijste fluitontwerp - Kruisketting Stijl / Roségoud
Artikelstijl : Kruisketting Stijl
Kleur : Roségoud
SKU: EVFVV79825P
$1.62
0
Subtotaal (0 item): $0