A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.
V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?
A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
Meld dit product
40% korting
Gratis verzending
1 - 9 Stuks
$0.62
$1.05
10 - 19 Stuks
$0.61
$1.05
20 - 29 Stuks
$0.60
$1.05
≥ 30 Stuks
$0.59
$1.05
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
-40%
Artikelstijl : Nr. 2 Wulk (Dubbelzijdige Print) Alleen Hanger
Kleur : Wit
SKU: EVFV7V758QQ
$0.62$1.05
0
-40%
Artikelstijl : Kauri Schelp Hanger Zonder Ketting
Kleur : Goud
SKU: EVFV8E6MV7Q
$0.62$1.05
0
-37%
Artikelstijl : Vis Hanger
SKU: EVFVRZVN23Y
$0.67$1.07
0
-35%
Artikelstijl : Dolfijn hanger
Kleur : Roze
SKU: EVFV8E6MVXQ
$0.80$1.24
0
-26%
Artikelstijl : Ovale Kreeft (10)
Kleur : Rood
SKU: EVFVQ68P7XZ
$0.75$1.02
0
-18%
Artikelstijl : Oester alleen (Zonder ketting)
SKU: EVFVW7QYM57
$0.75$0.92
0
-17%
Artikelstijl : Zeemeermin Vierkante Hanger
Kleur : Goud
SKU: EVFV68WN395
$0.62$0.75
0
-13%
Artikelstijl : Groene Rand Garnaal Hanger
SKU: EVFVY3QXMZ9
$0.82$0.95
0
-4%
Artikelstijl : Schelp (26)
Kleur : Groen
SKU: EVFVVJX7MWP
$1.19$1.25
0
Kleur : Nr. 8 Open Ring (18mm)
SKU: EVFVQ68P7ZZ
$0.61
0
Specificatie : 25mm
Kleur : Gouden open buigring (Nr. 2 / 25 mm)
SKU: EVFVRZVN2PY
$0.65
0
Specificatie : 21mm
Kleur : Gouden open buigring (Nr. 3 / 21 mm)
SKU: EVFV263PXYR
$0.75
0
Artikelstijl : Vis Hanger
SKU: EVFVEYWJENJ
$0.62
0
Artikelstijl : Zanddollar Hanger Zonder Ketting
Kleur : Goud
SKU: EVFVZ89X7R2
$0.62
0
Kleur : O ketting
SKU: EVFVVJX7MQP
$0.62
0
Artikelstijl : Slak alleen (Zonder ketting)
SKU: EVFV53ENZQE
$0.92
0
Artikelstijl : Hartschaal Hanger
SKU: EVFV263PXQR
$0.95
0
Artikelstijl : Schelp Hanger (1)
Kleur : Rood
SKU: EVFVM3PYMXX
$1.00
0
Artikelstijl : Hanger Zonder Ketting
Kleur : Rode Schelp
SKU: EVFVM3PYMNX
$1.00
0
Artikelstijl : Schelp Hanger
Kleur : Groen
SKU: EVFVZ89X7K2
$1.05
0
Artikelstijl : Wulk Hanger (28)
SKU: EVFV9PYNE92
$1.12
0
Kleur : Crèmekleurige Kleine Vis (Marmertextuur) - 9mm Breed
SKU: EVFVVJX7M6P
$1.37
0
Kleur : Nr. 13 Oog Plaquette Hanger (Boze Oog)
SKU: EVFVKV6J9W9
$1.67
0
Artikelstijl : Paperclipketting met Kleine Ovalen Karabijnhaak
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFVN8R6732
$1.67
0
Kleur : Kleine matrozen slot parelketting
SKU: EVFV8E6MVRQ
$1.72
0
Kleur : Kleine matrozen slot paperclipketting
SKU: EVFVVJX7MRP
$1.72
0
Kleur : Parelketting met ronde ring
SKU: EVFVEYWJEKJ
$1.94
0
Kleur : Paperclipketting met ronde ring
SKU: EVFVW7QYM27
$1.94
0
Kleur : 18mm matrozen slot parelketting
SKU: EVFV53ENZ5E
$2.19
0
Kleur : 18mm matrozen slot paperclipketting
SKU: EVFVRZVN2WY
$2.22
0
Maat : 45+5cm
Artikelstijl : Paperclipketting met Grote Ovalen Karabijnhaak
Kleur : Staalkleur
SKU: EVFV9PYNE22
$2.22
0
Kleur : Ronde parel matrozen slot ketting 40+5cm
SKU: EVFV263PXVR
$2.27
0
Kleur : Slangen matrozen slot ketting 40+5cm
SKU: EVFVPE36JV8
$2.27
0
Kleur : Hart Verstelbare Schakelketting (17mm)
SKU: EVFVN8R67Y2
$2.47
0
Maat : 40+5cm
Artikelstijl : Paperclipketting met Kleine Ovalen Karabijnhaak
Kleur : Goud
SKU: EVFVX9QXMJ3
$2.52
0
Kleur : 18mm matrozen slot schakelketting
SKU: EVFVY3QXMP9
$2.72
0
Kleur : Paperclip matrozen slot ketting 40+5cm
SKU: EVFVJ8WRMPQ
$2.72
0
Artikelstijl : Paperclipketting met Grote Ovalen Karabijnhaak