A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.
V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?
A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
Beoordelingen en recensies
Originele reactie
Vertalen
5.0
Gebaseerd op 1 beoordelingen voor productkwaliteit van geverifieerde aankopen.
E
E*****a97VIP
5.0
Fri Sep 11 2026
Most of this stuff I get for resell but I did get some jewelry supplies. Everful is my favorite vendor at the moment!
Bestelnummer: TO2F*****Q8 gekochte producten:
+59
Meld dit product
33% korting
Gratis verzending
1 - 9 Stuks
$0.10
$0.15
10 - 19 Stuks
$0.098
$0.15
20 - 29 Stuks
$0.096
$0.15
≥ 30 Stuks
$0.094
$0.15
Gemengde MOQ : 2 Stuks
SKU
Prijs
Hoeveelheid
-33%
Artikelstijl : Lichte Koffie Bloem (6#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVZ8XZXE2
$0.10$0.15
0
-33%
Artikelstijl : Gele Bloem Stijl (12#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV53NVNVE
$0.10$0.15
0
-33%
Artikelstijl : Koffie Bloem Stijl (19#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVM3Y9Y9X
$0.10$0.15
0
-33%
Artikelstijl : Grote Lichte Koffie Beer (3#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVX9XYX83
$0.26$0.39
0
-33%
Artikelstijl : Grote Donkerbruine Beer (4#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVN86Q692
$0.26$0.39
0
-33%
Artikelstijl : Grote Donkerbruine Beer (10#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVEYJRJRJ
$0.26$0.39
0
-33%
Artikelstijl : Grote Lichte Koffie Beer (14#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVY3XRXR9
$0.26$0.39
0
-28%
Artikelstijl : Koffie Luipaard Bloem (16#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV26P2P2R
$0.15$0.21
0
-21%
Artikelstijl : Koffie Luipaard Bloem (7#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV36W3W3N
$0.18$0.23
0
-21%
Artikelstijl : Luipaard Bloem Stijl (11#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVW7YKYK7
$0.18$0.23
0
-19%
Artikelstijl : Donkerbruine Beer met Diamant (20#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV7V5W5WQ
$0.21$0.26
0
-19%
Artikelstijl : Lichtbruine Beer met Diamant (21#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVQ6P3P3Z
$0.21$0.26
0
-10%
Artikelstijl : Grote Lichte Koffie Bloemblad Beer (13#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVKVJQJQ9
$0.35$0.39
0
-10%
Artikelstijl : Donkerbruine Bloemblad Beer (17#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVJ8RQRQQ
$0.35$0.39
0
-6%
Artikelstijl : Luipaard Bloem Stijl (18#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVPE6Q6Q8
$0.14$0.15
0
Artikelstijl : Kleine Lichte Koffie Beer (15#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVRZN8N8Y
$0.21
0
Artikelstijl : Donkere Koffie Hond Stijl (1#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFVQ6P3P9Z
$0.26
0
Artikelstijl : Lichte Koffie Hond Stijl (2#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV9PNKNJ2
$0.26
0
Artikelstijl : Grote Rode Beer (5#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV68NENJ5
$0.26
0
Artikelstijl : Grote Lichte Koffie Bloemblad Beer (8#)
Specificatie : 1 Stuk
SKU: EVFV8EM5M5Q
$0.35
0
Artikelstijl : Grote Donkerbruine Bloemblad Beer (9#)