A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.
V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?
A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
Meld dit product
42% korting
Gratis verzending
1 - 9 Stuks
$0.87
$1.50
10 - 19 Stuks
$0.86
$1.50
20 - 29 Stuks
$0.84
$1.50
≥ 30 Stuks
$0.82
$1.50
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
-42%
Artikelstijl : Nr. 8 Gestippelde Kat met Grijze Oren Hanger
Specificatie : 14.7x10.1mm
SKU: EVFVJM3KRMQ
$0.87$1.50
0
-16%
Artikelstijl : Roze Kat met Zwarte Strepen Hanger
SKU: EVFVJM3KRWQ
$1.25$1.50
0
-16%
Artikelstijl : Zwarte Kat met Rode Strepen Hanger
SKU: EVFV78R257Q
$1.25$1.50
0
-16%
Artikelstijl : Zwarte Kat met Blauwe Strepen Hanger
SKU: EVFVZ7Q3X92
$1.25$1.50
0
-11%
Artikelstijl : Nr. 1 Pinguïn in Blauwe Jas Hanger
SKU: EVFVYM2JXQ9
$1.25$1.42
0
-11%
Artikelstijl : Nr. 5 Magische Tovenaar Uil Hanger
Specificatie : 19x10.1mm
SKU: EVFV8VQJM8Q
$1.25$1.42
0
-8%
Artikelstijl : Nr. 2 Verpleegster Egel Hanger
Specificatie : 18.7x10.6mm
SKU: EVFV9E6QNE2
$1.30$1.42
0
Artikelstijl : 1.5mm O-ketting ketting 45+5cm
SKU: EVFV3ZK5WJN
$0.62
0
Artikelstijl : Nr. 6 Ovalen Hanger (Amore)
Specificatie : 18x8.1mm
SKU: EVFV5ZRYNEE
$0.75
0
Artikelstijl : Nr. 3 Hond in Overal Hanger
Specificatie : 18.2x13.1mm
SKU: EVFVEE98JEJ
$0.82
0
Artikelstijl : Nr. 7 Voshanger
Specificatie : 14.3x12.4mm
SKU: EVFVVMNY7MP
$0.87
0
Artikelstijl : Nr. 5 Slanke Kat met Rode Hoed Hanger
Specificatie : 13.3x13mm
SKU: EVFVYM2JXM9
$1.00
0
Artikelstijl : Nr. 9 Wit en Zwart Gestippelde Kat Hanger
Specificatie : 14.6x13.1mm
SKU: EVFVN7MJ672
$1.00
0
Artikelstijl : Zwarte Kat in Gestippelde Kleding Hanger
SKU: EVFV8VQJMVQ
$1.17
0
Artikelstijl : Witte Kat in Geel Gestreepte Kleding Hanger
Specificatie : 21.5x10.6mm
SKU: EVFV78R258Q
$1.17
0
Artikelstijl : Paperclipketting met Open Ring (Armband)
SKU: EVFV63YRN25
$1.25
0
Artikelstijl : Nr. 8 Astronaut Egel Hanger
Specificatie : 18.7x9.5mm
SKU: EVFVN7MJ6R2
$1.42
0
Artikelstijl : Nr. 4 Vos in Gele Regenjas Hanger
Specificatie : 18.1x11.6mm
SKU: EVFV63YRN35
$1.42
0
Artikelstijl : 3mm paperclip ketting 40+5cm
SKU: EVFV8VQJMPQ
$1.45
0
Artikelstijl : Nr. 10 Clown Hanger
Specificatie : 16.4x9.3mm
SKU: EVFV9E6QNY2
$1.50
0
Artikelstijl : Stijl 7 Koe Hanger
Specificatie : 18.1x13mm
SKU: EVFV5ZRYNZE
$1.50
0
Artikelstijl : Ronde Parelketting met Open Ring (Armband)
Specificatie : 1cm Sluiting (17+6cm)
SKU: EVFVZ7Q3XY2
$1.62
0
Artikelstijl : Kleine Ovale Karabijnhaak Paperclip Ketting (Staal)
SKU: EVFV2XZWP7R
$1.67
0
Artikelstijl : Kleine matrozen slot parelketting
SKU: EVFV2XZWPMR
$1.72
0
Artikelstijl : Kleine matrozen slot paperclipketting
SKU: EVFVPJM86W8
$1.72
0
Artikelstijl : Parelketting met ronde ring
Specificatie : 1.15cm Sluiting (46+6cm)
SKU: EVFV78R253Q
$1.95
0
Artikelstijl : Paperclip Ketting met Ronde Sluiting