A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.
V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?
A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
Meld dit product
25% korting
Gratis verzending
1 - 9 Stuks
$0.75
$1.00
10 - 19 Stuks
$0.74
$1.00
20 - 29 Stuks
$0.72
$1.00
≥ 30 Stuks
$0.71
$1.00
Geen MOQ
Maattabel
SKU
Prijs
Hoeveelheid
-25%
Artikelstijl : Paddestoel Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVKV6JZP9
$0.75$1.00
0
-13%
Artikelstijl : Rode Auto Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVEYWJN9J
$0.75$0.87
0
-13%
Artikelstijl : Carrousel Konijn Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVRZVN3QY
$0.75$0.87
0
-13%
Artikelstijl : Konijn in Mand Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVM3PYN6X
$0.75$0.87
0
-13%
Artikelstijl : Broccoli Konijn Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVQ68PNRZ
$0.75$0.87
0
-13%
Artikelstijl : Vos Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVW7QY5J7
$0.87$1.00
0
-13%
Artikelstijl : Schommelpaard Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV53ENQRE
$0.87$1.00
0
-13%
Artikelstijl : Cartoon Konijn Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVJ8WRN3Q
$0.87$1.00
0
Maat : 45+5cm
Artikelstijl : Gouden O-Link Ketting Zonder Hanger
SKU: EVFV53ENQNE
$0.62
0
Artikelstijl : Zwaan Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVY3QXZ29
$0.87
0
Artikelstijl : Muis Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV263PQZR
$0.87
0
Artikelstijl : Kat in Groene Jurk Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVPE36NM8
$0.87
0
Artikelstijl : Haan Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV7V75QRQ
$0.87
0
Artikelstijl : Tweelingen Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV7V75Q6Q
$1.12
0
Artikelstijl : Kreeft Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVQ68PNYZ
$1.12
0
Artikelstijl : Leeuw Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV9PYNX72
$1.12
0
Artikelstijl : Maagd Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVX9QXKN3
$1.12
0
Artikelstijl : Weegschaal Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVN8R6N52
$1.12
0
Artikelstijl : Schorpioen Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV68WNXZ5
$1.12
0
Artikelstijl : Waterman Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFV8E6MXQQ
$1.12
0
Artikelstijl : Vissen Hanger Zonder Ketting
SKU: EVFVVJX7WNP
$1.12
0
Artikelstijl : Gouden Paperclip Armband met Ring
SKU: EVFVEYWJNJJ
$1.25
0
Maat : 40+5cm
Artikelstijl : Gouden Paperclip Ketting Zonder Hanger
SKU: EVFVKV6JZJ9
$1.45
0
Maat : 17+6cm
Artikelstijl : Gold Pearl Chain Open Ring Bracelet
SKU: EVFVW7QY5Y7
$1.62
0
Artikelstijl : Stalen Paperclip Kleine Ovale Karabijnketting Zonder Hanger
SKU: EVFVQ68PNWZ
$1.67
0
Artikelstijl : Gouden Matrozen Sluiting Parelketting Zonder Hanger
SKU: EVFV68WNXY5
$1.72
0
Artikelstijl : Gouden Matrozen Sluiting Paperclipketting Zonder Hanger
SKU: EVFVZ89XRQ2
$1.72
0
Maat : 46+6cm
Artikelstijl : Gouden Parelketting Met Ring Zonder Hanger
SKU: EVFV368WQ7N
$1.95
0
Artikelstijl : Gouden Paperclipketting Met Ring Zonder Hanger
SKU: EVFV8E6MXZQ
$1.95
0
Artikelstijl : 18mm Gouden Matrozen Sluiting Parelketting Zonder Hanger
SKU: EVFVVJX7WPP
$2.20
0
Artikelstijl : 18mm Gouden Matrozen Sluiting Paperclipketting Zonder Hanger
SKU: EVFV53ENQ6E
$2.22
0
Maat : 45+5cm
Artikelstijl : Stalen Paperclip Grote Ovale Karabijnketting Zonder Hanger