Everful

Ronde Papier Guirlande Glitter Ronde Stippen Hangende Banner Voor Feest Verjaardag Bruiloft Kamer Muur Plafond Decoratie

SPU ID: EVFPX9XVEV3
Ronde Papier Guirlande Glitter Ronde Stippen Hangende Banner Voor Feest Verjaardag Bruiloft Kamer Muur Plafond Decoratie
Zoeken op afbeelding
1 / 3
Fete & Flutter
Fete & Flutter
Fete & Flutter
Vertrouwd 104 , 5★(4) , 3K+ onlangs verkocht
Beschrijving
Gedetailleerde afbeeldingen
Veelgestelde vragen
Recensies
Aanbeveling

Beschrijving

Producttype
Slinger
Geslacht
Unisex
Materiaal
Papier
Patroon
Rond
Stijl
Feestversiering
Feestdag
Dagelijks gebruik
Functie
Decoratief
Productieproces
Genaaid
Populaire Elementen
Genaaid
Gewicht
30g

Gedetailleerde afbeeldingen (23)

Detailoverzicht van Happy Birthday vlaggetjes in meerdere kleuren zoals goud en regenboog
Gekleurde feestslingers met stippen, strepen en hartpatronen voor decoratieve doeleinden
Detailopname van kleurrijke transparante feestdozen met BABY en LOVE letters in glansafwerking
Metalen Happy Birthday slingers in goud, zilver, roségoud, blauw en magenta roze
Detail van saliegroene en gouden papieren cirkelslinger voor bosfeestdecoraties
Slingers van sterren en cirkels in goud, zilver, rood en koper voor feestdecoratie
Gekleurde papieren vlinderhangers voor feestachtergrond en podiumdecoraties
Kleurrijke PVC spiraal plafonddecoratie set met ophanghaken in 14 verschillende kleuren
Detail van kleurrijke herbruikbare plastic tafelkleden in diverse gekleurde verpakking
Detailopname van kleurrijke foliegordijnen in transparante verpakking voor feest
Gekleurde vlaggenlijn met driehoekige vlaggetjes voor feestelijke tafeldecoratie
Detailoverzicht van kleurrijke papieren waaiers met gouden rand voor feestdecoratie
Detailweergave van de 8-delige goudfolie papieren waaierset met strepen en stippen
Detailopname van rode papieren waaiers en gouden Chinese bruiloftskalligrafie op wit
Gedetailleerd overzicht van vierkante paillettenpanelen in diverse feestkleuren
2m Papier Stippen Guirlande Feest Hangende Decoraties Shiny Cirkel Banners Verjaardag
Close-up detail van gouden glitter ster papier slingers string, glanzende feestdecoratie rekwisiet.
2m glitter ronde papieren slingers voor feest en verjaardag decoratie, roze en paars hangend.
Detailopname van roze en paarse glinsterende papiercirkelslinger voor feest en verjaardag.
Gedetailleerd overzicht van paarse en gouden glitter papieren slinger voor feestjes.
Zilver glitter papier cirkel slingers detail, hangende feest decoratie voor verjaardag
2M Genaaide Glitter Ronde Papier Slinger Voor Feest Verjaardag Hangende Decoratie
2M Goud Roze Glitter Cirkel Papier Slinger Hangende Banner voor Verjaardag Feest
reportIconMeld dit product
29% korting
1 - 19 Stuks
$0.36
$0.51
20 - 29 Stuks
$0.35
$0.51
≥ 30 Stuks
$0.34
$0.51
Gemengde MOQ : 2 Stuks
SKU
Prijs
Hoeveelheid
2m papier cirkel slingers hangende decoratie roze goud en wit voor feest verjaardag - 2m / Slinger met goudglitter, roze en witte cirkels
-29%
Specificatie : 2m
Kleur : Slinger met goudglitter, roze en witte cirkels
SKU: EVFV2WYX56R
$0.36$0.51
0
Groene gouden en roze papieren cirkel slinger voor bruiloft verjaardag feest decoratie banner. - 2m / Lichtroze, goud, lichtgroen en donkergroen cirkel slingers
-28%
Specificatie : 2m
Kleur : Lichtroze, goud, lichtgroen en donkergroen cirkel slingers
SKU: EVFVJKEM9WQ
$0.30$0.42
0
Feestbanner papier slingers ronde cirkels decoratie bruiloft verjaardag evenement feestartikelen - 2m / Donkerblauw, lichtblauw en wit cirkel slinger
-25%
Specificatie : 2m
Kleur : Donkerblauw, lichtblauw en wit cirkel slinger
SKU: EVFVX26M5Q3
$0.29$0.39
0
Detail van de 2m zwart-witte papieren slinger in retailverpakking voor feestdecoratie - 2m / Zwart-witte cirkelslingers
-23%
Specificatie : 2m
Kleur : Zwart-witte cirkelslingers
SKU: EVFV9QZE3P2
$0.30$0.39
0
Papieren Cirkel Slinger Goud Zwart Wit Hangende Feest Verjaardag Decoratie Variant 2M - 2m / Slinger met zwarte, witte en gouden cirkels
-21%
Specificatie : 2m
Kleur : Slinger met zwarte, witte en gouden cirkels
SKU: EVFVVY6M8JP
$0.40$0.51
0
2M Hangende papieren cirkel slingers feestdecoratie goud zilver zwart ronde stips - 2m / 2m slinger met grote gouden en kleine zilveren cirkels
-20%
Specificatie : 2m
Kleur : 2m slinger met grote gouden en kleine zilveren cirkels
SKU: EVFVE8ME5EJ
$0.36$0.45
0
Groene glitter papier cirkel slingers voor feest en verjaardag decoratie, 2m lengte. - 2m / Glinsterend groen cirkelslinger
-17%
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend groen cirkelslinger
SKU: EVFVVY6M8XP
$0.42$0.51
0
Party banner ronde papier slinger cirkels stippen hangende decoratie voor verjaardag feest - 2m / Glinsterend groen en spiegelend goud cirkelslinger
-17%
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend groen en spiegelend goud cirkelslinger
SKU: EVFVWR6MEQ7
$0.42$0.51
0
2M genaaide papier cirkel slingers goud glitter ronde papier banner voor feest verjaardag - 2m / Glinsterend gouden, roze & muntgroene cirkelslingers
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend gouden, roze & muntgroene cirkelslingers
SKU: EVFV5YJZP3E
$0.42$0.49
0
Kleurrijke papieren cirkel slingers banner voor feestdecoratie, verjaardag en bruiloft. - 2m / Roze, blauw, wit en glinsterend goud cirkelslinger
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Roze, blauw, wit en glinsterend goud cirkelslinger
SKU: EVFVQVZ7J6Z
$0.42$0.49
0
2M glinsterende cirkel papier slingers voor feest verjaardag bruiloft decoratie - 2m / Zwart-wit-zilver glinsterende cirkelslingers
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Zwart-wit-zilver glinsterende cirkelslingers
SKU: EVFVX26M593
$0.42$0.49
0
2M Halloween slinger met oranje glitter en zwarte papieren cirkels in verpakking - 2m / Zwart en glinsterend roze goud cirkelslinger
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Zwart en glinsterend roze goud cirkelslinger
SKU: EVFVNJY7W82
$0.42$0.49
0
Detail van de rood-zwart-witte ronde papieren feestslinger in zijn transparante verpakking - 2m / Zwart, wit en rode cirkelslinger
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Zwart, wit en rode cirkelslinger
SKU: EVFV6RP3785
$0.42$0.49
0
Kerstfeest papieren slinger in goud, wit en blauw in originele winkelverpakking - 2m / Blauw, wit en spiegelend goud cirkelslinger
-14%
Specificatie : 2m
Kleur : Blauw, wit en spiegelend goud cirkelslinger
SKU: EVFVZ367282
$0.42$0.49
0
4m glitter slinger met gouden zwarte en zilveren cirkels voor feestmuurdecoraties - 2m / 2 m zwart, goud en zilver cirkelslinger
-11%
Specificatie : 2m
Kleur : 2 m zwart, goud en zilver cirkelslinger
SKU: EVFVZ367292
$0.45$0.51
0
Feest papier cirkel slinger glitters hangende decoraties voor verjaardag en bruiloft - 2m / Rozerode, roze & paarse cirkelslingers
-8%
Specificatie : 2m
Kleur : Rozerode, roze & paarse cirkelslingers
SKU: EVFV8J7VNEQ
$0.45$0.49
0
Detailoverzicht van iriserende ronde feestslingers in originele plastic verpakking - 2m / Laser zilveren cirkel slinger
-7%
Specificatie : 2m
Kleur : Laser zilveren cirkel slinger
SKU: EVFV72M89VQ
$0.36$0.39
0
Kleurrijke papiercirkel slingers voor feestdecoratie, 2m hangende papieren banner verjaardag. - 2m / Cirkelslinger in glinsterend zilver, iriserend zilver, roze, donkergroen en lichtgroen
-7%
Specificatie : 2m
Kleur : Cirkelslinger in glinsterend zilver, iriserend zilver, roze, donkergroen en lichtgroen
SKU: EVFV35RZYZN
$0.36$0.39
0
Glinsterende blauwe en gouden papieren cirkelslinger voor feestdecoratie - 2m / Glinsterend gouden & koningsblauwe cirkelslingers
-7%
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend gouden & koningsblauwe cirkelslingers
SKU: EVFVREP2MZY
$0.39$0.42
0
Gouden slinger van 2 meter met glitter en spiegelende cirkels voor feestversiering - 2m / Spiegel Goud + Glitter Goud Cirkels
-7%
Specificatie : 2m
Kleur : Spiegel Goud + Glitter Goud Cirkels
SKU: EVFVREP2MVY
$0.39$0.42
0
2M Genaaide Glitter Ronde Papier Slinger Voor Feest Verjaardag Hangende Decoratie - 2m / Slinger met goudglitter en zwarte cirkels
-4%
Specificatie : 2m
Kleur : Slinger met goudglitter en zwarte cirkels
SKU: EVFVWR6ME77
$0.40$0.42
0
Roségoud glinsterende cirkel papierlinger voor feest en verjaardag decoratie, 2 meter lang. - 2m / Licht roségouden glinsterende cirkelslingers
-4%
Specificatie : 2m
Kleur : Licht roségouden glinsterende cirkelslingers
SKU: EVFVNJY7WR2
$0.40$0.42
0
Kleurrijke papier cirkel slingers voor feest, bruiloft en verjaardag decoratie, multi variant. - 2m / Macaron Cirkel Guirlande
-3%
Specificatie : 2m
Kleur : Macaron Cirkel Guirlande
SKU: EVFV72M897Q
$0.29$0.30
0
2m papieren cirkel slingers voor feestdecoratie, paarse en witte hangende papieren verjaardag. - 2m / Donkerpaars Lichtpaars En Witte Cirkels
-3%
Specificatie : 2m
Kleur : Donkerpaars Lichtpaars En Witte Cirkels
SKU: EVFVQVZ7J8Z
$0.29$0.30
0
Paarse papieren cirkel slingers hangende banner voor feest verjaardag muur decoratie. - 2m / Donkerpaars En Lichtpaars Cirkels
-3%
Specificatie : 2m
Kleur : Donkerpaars En Lichtpaars Cirkels
SKU: EVFV9QZE3Y2
$0.29$0.30
0
Kleurrijke ronde papierlinger hangende decoratie bruin oranje geel feest set variant - 2m / Cirkelslinger in oranje, geel en donkerbruin
-3%
Specificatie : 2m
Kleur : Cirkelslinger in oranje, geel en donkerbruin
SKU: EVFVVY6M8MP
$0.29$0.30
0
2m Halloween papieren slinger in oranje en zwart voor feest plafond decoraties - 2m / Zwart en oranje cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : Zwart en oranje cirkelslinger
SKU: EVFV5YJZPZE
$0.30
0
2m / Gouden Sterren Guirlande
Specificatie : 2m
Kleur : Gouden Sterren Guirlande
SKU: EVFV872RVVQ
$0.32
0
2m / Zilveren Sterren Guirlande
Specificatie : 2m
Kleur : Zilveren Sterren Guirlande
SKU: EVFVV6ERMMP
$0.32
0
Glitter papier cirkel slinger voor feest en verjaardag decoratie, 2m lange papieren draad. - 2m / Cirkelslinger in donkergroen, wit, lichtblauw en goudglitter
Specificatie : 2m
Kleur : Cirkelslinger in donkergroen, wit, lichtblauw en goudglitter
SKU: EVFV8J7VNVQ
$0.34
0
Gouden ronde spiegelpapier slinger voor feestdecoratie met metallic folie cirkels - 2m / 2m Spiegel goud cirkel slinger
Specificatie : 2m
Kleur : 2m Spiegel goud cirkel slinger
SKU: EVFV5YJZPEE
$0.36
0
Glinsterende roségouden cirkelslinger met metalen spiegeleffect voor feestdecoratie - 2m / Spiegel roségoud cirkel slinger
Specificatie : 2m
Kleur : Spiegel roségoud cirkel slinger
SKU: EVFVKYW9N69
$0.36
0
2 meter gouden en zilveren spiegelende schijfjes slinger voor verjaardags- en bruiloftsdecor - 2m / Spiegel Goud + Zilver Cirkels
Specificatie : 2m
Kleur : Spiegel Goud + Zilver Cirkels
SKU: EVFVYJ6MYQ9
$0.36
0
Zilveren metalen cirkel papieren slinger voor feest- en bruiloftsdecoratie - 2m / Zilveren spiegelcirkels
Specificatie : 2m
Kleur : Zilveren spiegelcirkels
SKU: EVFV2WYX53R
$0.36
0
2M Goud Glitter Cirkel Papier Slinger Hangende Banner voor Verjaardag Feest Decor - 2m / Goud glitter cirkel slinger
Specificatie : 2m
Kleur : Goud glitter cirkel slinger
SKU: EVFVE8ME5YJ
$0.40
0
Zilver glitter papier cirkel slingers detail, hangende feest decoratie voor verjaardag - 2m / Zilveren glinsterende cirkelslingers
Specificatie : 2m
Kleur : Zilveren glinsterende cirkelslingers
SKU: EVFVKYW9NV9
$0.41
0
Sprankelende oranje glitter papieren cirkel slinger voor feest decoratie in verpakking - 2m / Slinger met donkere roségouden glittercirkels
Specificatie : 2m
Kleur : Slinger met donkere roségouden glittercirkels
SKU: EVFV6RP37W5
$0.41
0
Slinger met lichtblauwe, lavendel en paarse glitter papieren cirkels voor feesten - 2m / Slinger met donkerpaarse, lichtpaarse en blauwe cirkels
Specificatie : 2m
Kleur : Slinger met donkerpaarse, lichtpaarse en blauwe cirkels
SKU: EVFVYJ6MY39
$0.42
0
Detailopname van roze en paarse glinsterende papiercirkelslinger voor feest en verjaardag. - 2m / Paarse & rozerode glinsterende cirkelslingers
Specificatie : 2m
Kleur : Paarse & rozerode glinsterende cirkelslingers
SKU: EVFVJKEM98Q
$0.42
0
Gedetailleerd overzicht van paarse en gouden glitter papieren slinger voor feestjes. - 2m / Gouden & paarse glinsterende cirkelslingers
Specificatie : 2m
Kleur : Gouden & paarse glinsterende cirkelslingers
SKU: EVFVP82JRE8
$0.42
0
Kleurrijke papieren cirkel slinger om op te hangen, 2m lange decoratie voor verjaardagsfeest muur. - 2m / 2 m kleurrijke cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : 2 m kleurrijke cirkelslinger
SKU: EVFVM2KMVPX
$0.45
0
Gouden en witte glinsterende papiercirkel slinger voor feest en verjaardag decoratie setup. - 2m / 2 m vleeskleurige, witte en glinsterend goud cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : 2 m vleeskleurige, witte en glinsterend goud cirkelslinger
SKU: EVFVWR6MEM7
$0.45
0
Kleurrijke sterren papier slingers vlaggenlijn voor verjaardag feest huwelijk decore - 2m / Kleurrijke Sterren Guirlande
Specificatie : 2m
Kleur : Kleurrijke Sterren Guirlande
SKU: EVFVEM6KEEJ
$0.45
0
Genaaide ronde papieren slingers voor feest en verjaardag, kleurrijk glittercirkelontwerp. - 2m / 2 m donkergroene glitterslinger
Specificatie : 2m
Kleur : 2 m donkergroene glitterslinger
SKU: EVFVP82JR38
$0.48
0
Roze witte en gouden hartvormige papieren slinger in een feestelijke verpakking - 2m / Roze, witte & gouden hartslingers
Specificatie : 2m
Kleur : Roze, witte & gouden hartslingers
SKU: EVFVM2KMV3X
$0.49
0
Papieren cirkels slingers banner voor feest en verjaardag decoratie, kleurrijke hangende. - 2m / Spiegelend goud, wit en paars cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : Spiegelend goud, wit en paars cirkelslinger
SKU: EVFV35RZY8N
$0.51
0
Groene en gouden glitter papier cirkel slingers banner voor feest en verjaardag decor - 2m / Glinsterend goud en groen cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend goud en groen cirkelslinger
SKU: EVFV8J7VN6Q
$0.51
0
Rode en groene cirkel papier slingers banner voor kerstfeest en verjaardag decoratie - 2m / Glinsterend groen en rood cirkelslinger
Specificatie : 2m
Kleur : Glinsterend groen en rood cirkelslinger
SKU: EVFVE8ME5WJ
$0.51
0
Subtotaal (0 item): $0