Everful

Kerst Oorbellen Voor Dames Legering Emaille Rendier Sneeuwvlok Kerstman Bel Schattige Feestdagen Sieraden Cadeau Oorknopjes

SPU ID: EVFP82ZNJ6
254 onlangs verkocht
Bovenkant 10% Bestsellers
in Oorbellen
Kerst Oorbellen Voor Dames Legering Emaille Rendier Sneeuwvlok Kerstman Bel Schattige Feestdagen Sieraden Cadeau Oorknopjes
Zoeken op afbeelding
1 / 5
Marenza Jewelry
Marenza Jewelry
77% herbesteld , Vertrouwd 1K , 4.9★(185) , 40K+ onlangs verkocht
Beschrijving
Gedetailleerde afbeeldingen
Veelgestelde vragen
Recensies
Aanbeveling

Beschrijving

Producttype
Oorbellen
Kleur
Goud, Zilver, Groen, Wit, Rood
Geslacht
Dames
Materiaal
Emaille, Legering, Strass
Patroon
Kerstboom, Kerstman, Bel, Sneeuwvlok, Eland
Stijl
Feestelijk Schattig
Feestdag
Kerstmis
Functie
Decoratief
Productieproces
Galvaniseren, Emaille vulling
Draagstijl
Stekker Type, Haak Stijl
Verpakkingswijze
Individueel verpakt in rood geruit karton
Gelegenheid
Feest, Festival, Dagelijks leven
Populaire Elementen
Emaille vulling, Helder Roze, Hol Ontwerp, Cartoonafbeelding
Gewicht
7-18g

Gedetailleerde afbeeldingen (12)

Detailweergave van groene glitter kerstboom oorbellen met verfijnde uitsnijdingen
Close-up van rode glitter kerstboom oorbellen met een verfijnd opengewerkt patroon.
Detail van feestelijke rode kerstbal oorbellen met gouden glitter sterren
Detail van feestelijke kerstbel oorbellen in rode, groene en zilveren chromen afwerking.
Macro-detail van de rood-groene glittertextuur op feestelijke kerstoorringen voor dames
Detailopname van feestelijke rode strik en bel oorbellen voor de kerstperiode
Feestelijke kerstoorbellen met groene strikken en kerstbelletjes aan goudkleurige haken
Detailopname van feestelijke kerstoorbellen met gefacetteerde kralen
Macrodetail van feestelijke rood-wit gestreepte kerstsok emaille hangende oorbellen
Gedetailleerd overzicht van deze kerstoorbellen met zuurstokmotief en belletjes.
Gedetailleerde macro-opname van creatieve groene spiraalvormige kerstboom oorbellen met sterren
Macro-detail van de rood-groene glittertextuur op feestelijke kerstoorringen voor dames

Veelgestelde vragen

V: Van welke materialen zijn uw sieraden gemaakt?

A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.

V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?

A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
reportIconMeld dit product
44% korting
1 - 19 Paren
$0.42
$0.75
20 - 29 Paren
$0.41
$0.75
≥ 30 Paren
$0.40
$0.75
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
Set kerstoorbellen met sneeuwpop, sneeuwvlok en groene boom op een rode kaart - 2 paar sneeuwpop en kerstboom set (A-1484)
-44%
Artikelstijl : 2 paar sneeuwpop en kerstboom set (A-1484)
SKU: EVFVJMQW79Q
$0.42$0.75
0
Kerst oorbellen met rode groene en zilveren kralen aan een goudkleurige standaard - Driekleurige trapsgewijze bellen (dz-1064)
-40%
Artikelstijl : Driekleurige trapsgewijze bellen (dz-1064)
SKU: EVFV8V56PNQ
$0.42$0.70
0
Set van 3 paar kerstoorbellen met fonkelende strass-strik en groene sneeuwvlok - 3 paar strik en sneeuwvlok set (H-150)
-40%
Artikelstijl : 3 paar strik en sneeuwvlok set (H-150)
SKU: EVFVPJQ39R8
$0.42$0.70
0
Kerstoorbellen set met cadeautje, kerstbelletje en gestreepte kerstbal - 2 paar geschenkdoos en kerstbal set (1209)
-40%
Artikelstijl : 2 paar geschenkdoos en kerstbal set (1209)
SKU: EVFV78W7J9Q
$0.42$0.70
0
Feestelijke kerstoorbellenset met rode bellen en gestreepte zuurstokken op kaart - 2 paar zuurstok en bellen set (0813)
-40%
Artikelstijl : 2 paar zuurstok en bellen set (0813)
SKU: EVFVZ7Z9E22
$0.42$0.70
0
Feestelijke kerstoorbellen met rode strik en belletjes, stijlvolle SKU-variant voor vrouwen - Rode strik dubbele bel (H-136)
-32%
Artikelstijl : Rode strik dubbele bel (H-136)
SKU: EVFVWMKQ3E7
$0.42$0.62
0
Feestelijke kerstoorbellen met groene strikken en kerstbelletjes aan goudkleurige haken - Groene strik enkele bel (H-142)
-32%
Artikelstijl : Groene strik enkele bel (H-142)
SKU: EVFV2X23R5R
$0.42$0.62
0
Feestelijke rood-groen-zilveren belletjes oorbellen gepresenteerd op een kerstkaart - Driekleurige trapsgewijze lange bellen (11377)
-30%
Artikelstijl : Driekleurige trapsgewijze lange bellen (11377)
SKU: EVFVMM9P7VX
$0.42$0.60
0
Elegante goudkleurige kerstoorbellen in de vorm van een cadeaustrik voor de feestdagen - Gouden cadeau bloembal (H-229)
-23%
Artikelstijl : Gouden cadeau bloembal (H-229)
SKU: EVFVQ7389JZ
$0.42$0.55
0
Elegante zilveren kerstbloem oorbellen met een retro metalen strikontwerp voor dames - Zilveren cadeau bloembal (H-230)
-23%
Artikelstijl : Zilveren cadeau bloembal (H-230)
SKU: EVFV9EKYJ32
$0.42$0.55
0
Detail van stervormige strik oorbellen in goud en zilver voor de kerstperiode - 2 paar gouden en zilveren cadeaubloemen set (32)
-22%
Artikelstijl : 2 paar gouden en zilveren cadeaubloemen set (32)
SKU: EVFV63EWJ75
$0.85$1.10
0
Gestreepte snoepbel (H-216)
-21%
Artikelstijl : Gestreepte snoepbel (H-216)
SKU: EVFVYMRQVY9
$0.55$0.70
0
Gestreepte kerstsokkenset (H-131)
-21%
Artikelstijl : Gestreepte kerstsokkenset (H-131)
SKU: EVFVR28V6MY
$0.55$0.70
0
Rode ster kerstbal (H-151)
-19%
Artikelstijl : Rode ster kerstbal (H-151)
SKU: EVFVEERWX5J
$0.50$0.62
0
Kerst spiraalvormige ring (A-1382)
-14%
Artikelstijl : Kerst spiraalvormige ring (A-1382)
SKU: EVFVXMYQ853
$0.60$0.70
0
Rode kerstboom (11047)
-12%
Artikelstijl : Rode kerstboom (11047)
SKU: EVFV3Z38JYN
$0.35$0.40
0
Feestelijke kerstoorbellen met rode, groene en zilveren metalen kerstbelletjes voor dames - Kleurrijke cluster bellen (3271)
-9%
Artikelstijl : Kleurrijke cluster bellen (3271)
SKU: EVFVQ7389QZ
$0.47$0.52
0
Modieuze kerstkat oorbellen met een kerstmuts en een hangende rode kerstbel eraan. - Bel kerstmuts kat (H-141)
-9%
Artikelstijl : Bel kerstmuts kat (H-141)
SKU: EVFV78W7JKQ
$0.50$0.55
0
Kerst glitter oorringen set met 3 paar in feestelijk rood, zilver en groen glitter. - 3 paar glitter ringen set (0155)
-7%
Artikelstijl : 3 paar glitter ringen set (0155)
SKU: EVFVJMQW7YQ
$0.65$0.70
0
Feestelijke kerstoorbellen met sneeuwpop en sneeuwvlok op een rode displaykaart - Bel sneeuwpop sneeuwvlok set (H-148)
-6%
Artikelstijl : Bel sneeuwpop sneeuwvlok set (H-148)
SKU: EVFVMM9P7JX
$0.70$0.75
0
Feestelijke rode glitterbloem oorbellen met kristallen midden op kerstdisplaykaart - Rode kerstster bloem (A-1139)
Artikelstijl : Rode kerstster bloem (A-1139)
SKU: EVFVZ7Z9E52
$0.40
0
Glinsterende Kerst sneeuwvlok oorbellen zilverlegering ingelegd met kristallen op kaart - Zilveren strass sneeuwvlok (H-231)
Artikelstijl : Zilveren strass sneeuwvlok (H-231)
SKU: EVFVXMYQ8E3
$0.45
0
Feestelijke kerst sneeuwpop emaille oorknopjes met groene hoed en glanzende accenten - Kleurrijke sneeuwpop (H-227)
Artikelstijl : Kleurrijke sneeuwpop (H-227)
SKU: EVFV9EKYJR2
$0.50
0
Gouden ster groene spiraalboom (A-1221)
Artikelstijl : Gouden ster groene spiraalboom (A-1221)
SKU: EVFVK9Q67N9
$0.50
0
Feestelijke kerstmuts emaille hangorbellen met strass-steentjes op een rode kaart - Rode Kerstmuts (H-232)
Artikelstijl : Rode Kerstmuts (H-232)
SKU: EVFV63EWJ55
$0.55
0
Feestelijke rode glitter oorbellen met witte Merry Christmas tekst en groene studs - Merry Christmas snoepbal (H-228)
Artikelstijl : Merry Christmas snoepbal (H-228)
SKU: EVFVN7QR9P2
$0.62
0
Feestelijke kerstoorbellenset met kerstman, hulst en engelmotieven voor de feestdagen - 3 paar kerstman set (H-149)
Artikelstijl : 3 paar kerstman set (H-149)
SKU: EVFVPJQ3978
$0.72
0
Feestelijke kerst oorbellen met gefacetteerde rode, groene en heldere kralenclusters - Lantaarn lange kwast (A-1313)
Artikelstijl : Lantaarn lange kwast (A-1313)
SKU: EVFV5ZVEXPE
Niet op voorraad
$0.65
0
Groene en rode kerststrik oorbellen met metallic afwerking op houten voet - 2 paar rode en groene cadeaubloemen set (31)
Artikelstijl : 2 paar rode en groene cadeaubloemen set (31)
SKU: EVFVN7QR9W2
Niet op voorraad
$1.29
0
Subtotaal (0 item): $0