Everful

Realistische Vruchtvorm Siliconen Bakvorm Voedselkwaliteit Platina Siliconen Mousse Dessert Bakgereedschap Banaan Peer Blauwe Bes Ontwerp Hittebestendig

SPU ID: EVFPVV3N77
257 onlangs verkocht
Realistische Vruchtvorm Siliconen Bakvorm Voedselkwaliteit Platina Siliconen Mousse Dessert Bakgereedschap Banaan Peer Blauwe Bes Ontwerp Hittebestendig
1 / 4
Beschrijving
Gedetailleerde afbeeldingen
Veelgestelde vragen
Recensies
Aanbeveling

Beschrijving

Producttype
Bakvorm
Kleur
Wit, Zwart, Grijs
Geslacht
Unisex
Materiaal
Siliconen voor levensmiddelen, Platinum siliconen
Patroon
Fruitvorm
Stijl
Modern Minimalistisch
Feestdag
Dagelijks gebruik
Functie
Bakken, Gemakkelijk te ontvormen
Productieproces
Verwerking van Vaste Siliconen
Verpakkingsspecificaties
Enkele OPP-zak
Hittebestendige temperatuur
Hittebestendig
Gelegenheid
Thuis, Bakkerij
Populaire Elementen
Driedimensionaal fruit, Simulatie ontwerp
Vorm
Rechthoek
Gewicht
80-603g

Gedetailleerde afbeeldingen (41)

Gedetailleerd overzicht van groene 6-gaats sneeuwvlok siliconen mal met afmetingen.
Gedetailleerde maatspecificaties voor 6-cavity frambozen witte siliconen moussetaartvorm
Detail van 15-delige witte siliconen mal in de vorm van een citroen
Detailweergave van afmetingen van een witte siliconen moussevorm met 8 peerholtes
Witte siliconen mousse cakevorm met 6 bosvruchtenholtes en maataanduidingen
Afmetingen voor 6-gaats koffieboon siliconen mousse cakevorm en specificaties van product
Afmetingen van 6-vaks siliconen mal in de vorm van een koffieboon van grijze silicone
Detailweergave van afmetingen van een witte siliconen moussevorm met 8 peerholtes
Witte siliconen bakvorm met zes holtes in de vorm van een banaan voor cakemousse
6-holte witte mango siliconen vorm voor mousse
Detail met afmetingen en specificaties van de witte siliconen cakevorm met 6 holtes
Gedetailleerd overzicht van 6-vaks geribbelde zwarte siliconen mousse cakevorm afmetingen
Professionele 15-Vaks ronde siliconen mousse cakevorm met afmetingen en gewicht, wit
Detailweergave met afmetingen voor siliconen mousse cakevorm met 12 banaanvormen
6-holtes mango vormige siliconen mousse cakevorm van voedingskwaliteit voor bakken
Gedetailleerd overzicht van witte 6-gaats sneeuwvlok siliconen bakvorm voor gebak
Specificaties van de witte siliconen moussevorm met 8 perzikvormige holtes
8-gaats tennisbal siliconen vorm voor mousse met afmetingen en productspecificaties
Maatdiagram van 24-vaks framboosvormige siliconen cakevorm voor bakken van levensmiddelen
Professionele 24-vaks frambozen siliconen cakevorm met gedetailleerde afmetingen en info
Siliconen mousse cakevorm met 12 holtes in fruitvorm met afmetingen en specificaties
Witte siliconen bakvorm met 15 holtes die wordt afgespoeld onder een schone kraan.
Detailweergave van de 12-vaks peer mousse siliconen mal met realistische hapjes
Gedetailleerde afmetingen van de 15-vaks peer mousse siliconen bakvorm voor taarten
Gedetailleerde maatspecificaties voor 15-vaks peer mousse siliconen bakvorm cake
Detailweergave van de 12-vaks bloemvormige siliconen moussetaartvorm met maten
Gedetailleerd overzicht van groene sneeuwvlok siliconen bakvorm met feestgebak
Siliconen cakevorm met 15 holtes in roosvorm voor het maken van luxe mousse-desserts
Grijze siliconen cakevorm met 15 rozenvormen en nauwkeurige afmetingslabels erop
Afmetingen en materiaalspecificaties van de 8-holtes beer siliconen bakvorm voor cake
Gedetailleerd technisch overzicht met afmetingen van de 8-vaks appel siliconenvorm
Gedetailleerde maattabel voor 12-holtes mango siliconen mousse cakevorm
Technische specificaties en afmetingen voor de 12-gaats siliconen mousse vormpje
Gedetailleerde afmetingen van 35-gaats dennenappel siliconen mal met specificaties
Detail van 15-gaats 3D aardbeivormige siliconen cakevorm van voedingskwaliteit
Gedetailleerde specificaties van een 30-cavity mandarijnsegment siliconen mousse vorm
Macro-opname van food-grade siliconen en gemakkelijk schoon te maken vormoppervlak
Productverpakking van kleurrijke siliconen cupcake vormen van voedselkwaliteit.
Gedetailleerde stapsgewijze handleiding voor hart- en zeshoekige siliconen mallen.
reportIconMeld dit product
25% korting
1 - 9 Stuks
$1.53
$2.05
10 - 19 Stuks
$1.50
$2.05
20 - 29 Stuks
$1.47
$2.05
≥ 30 Stuks
$1.44
$2.05
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
Witte siliconen mousse cakevorm met 6 bosvruchtenholtes en maataanduidingen - 6-Holte Blauwe Bes Wit (150g)(CZ8204)
-25%
Specificatie : 6-Holte Blauwe Bes Wit (150g)(CZ8204)
SKU: EVFV5Y99WWE
$1.53$2.05
0
Gedetailleerd overzicht van 6-vaks geribbelde zwarte siliconen mousse cakevorm afmetingen - 6-Holte Geribbelde Stijl Zwart (163g)(CZ8212)
-20%
Specificatie : 6-Holte Geribbelde Stijl Zwart (163g)(CZ8212)
SKU: EVFVXZ67RX3
$1.79$2.25
0
Detail met afmetingen en specificaties van de witte siliconen cakevorm met 6 holtes - 6-Holte Geribbelde Stijl Wit (163g)(CZ8212)
-20%
Specificatie : 6-Holte Geribbelde Stijl Wit (163g)(CZ8212)
SKU: EVFVE6M9QYJ
$1.79$2.25
0
Afmetingen voor 6-gaats koffieboon siliconen mousse cakevorm en specificaties van product - 6-Holte Koffieboon Wit (155g)(CZ8203)
-18%
Specificatie : 6-Holte Koffieboon Wit (155g)(CZ8203)
SKU: EVFVRYPQKRY
$1.59$1.96
0
Afmetingen van 6-vaks siliconen mal in de vorm van een koffieboon van grijze silicone - 6-Holte Koffieboon Grijs (155g)(CZ8203)
-18%
Specificatie : 6-Holte Koffieboon Grijs (155g)(CZ8203)
SKU: EVFVK3WP2J9
$1.59$1.96
0
Zwarte siliconen cakevorm met 6 gaatjes in de vorm van bosbessen voor heerlijke mousse - 6-Holte Blauwe Bes Zwart (182g)(CZ8204)
-18%
Specificatie : 6-Holte Blauwe Bes Zwart (182g)(CZ8204)
SKU: EVFVRYPQK2Y
$1.67$2.05
0
Witte 6-vaks sneeuwvlok siliconen cakevorm, voedselveilig materiaal, 26,8 cm x 18,3 cm groot - 6-Holte Sneeuwvlok Wit (185g)(CZ8222)
-17%
Specificatie : 6-Holte Sneeuwvlok Wit (185g)(CZ8222)
SKU: EVFVMZK68PX
$2.10$2.56
0
Gedetailleerd overzicht van witte 6-gaats sneeuwvlok siliconen bakvorm voor gebak - 6-Holte Sneeuwvlok Wit (80g)(CZ8220)
-14%
Specificatie : 6-Holte Sneeuwvlok Wit (80g)(CZ8220)
SKU: EVFV7PMR37Q
$0.98$1.15
0
Detailweergave van afmetingen van een witte siliconen moussevorm met 8 peerholtes - 8-Holte Peer Wit (180g)
-12%
Specificatie : 8-Holte Peer Wit (180g)
SKU: EVFV2WNN88R
$2.07$2.36
0
6-holte witte mango siliconen vorm voor mousse - 6-Holte Mango Wit (150g)(CZ8210)
-11%
Specificatie : 6-Holte Mango Wit (150g)(CZ8210)
SKU: EVFVJE825RQ
$1.53$1.73
0
Gedetailleerd overzicht van groene 6-gaats sneeuwvlok siliconen mal met afmetingen. - 6-Holte Sneeuwvlok Groen (185g)(CZ8222)
-11%
Specificatie : 6-Holte Sneeuwvlok Groen (185g)(CZ8222)
SKU: EVFVXZ67RQ3
$2.10$2.36
0
Gedetailleerde maatspecificaties voor 6-cavity frambozen witte siliconen moussetaartvorm - 6-Holte Framboos Wit (156g)(CZ8213)
-8%
Specificatie : 6-Holte Framboos Wit (156g)(CZ8213)
SKU: EVFVRYPQKNY
$1.53$1.67
0
Zwarte 6-holte framboos siliconen cakevorm met 20x17x5cm afmetingsgegevens voor bakken - 6-Holte Framboos Zwart (156g)(CZ8213)
-8%
Specificatie : 6-Holte Framboos Zwart (156g)(CZ8213)
SKU: EVFVK3WP269
$1.53$1.67
0
Detailweergave van de 12-vaks bloemvormige siliconen moussetaartvorm met maten - 12-Holte Bloem Koffie (152g)(CZ8221)
-7%
Specificatie : 12-Holte Bloem Koffie (152g)(CZ8221)
SKU: EVFVYK629Q9
$1.73$1.87
0
Professionele 24-vaks frambozen siliconen cakevorm met gedetailleerde afmetingen en info - 24-Holte Framboos Grijs (165g)(CZ8202)
-7%
Specificatie : 24-Holte Framboos Grijs (165g)(CZ8202)
SKU: EVFVJ6E328Q
$1.87$2.02
0
Maatdiagram van 24-vaks framboosvormige siliconen cakevorm voor bakken van levensmiddelen - 24-Holte Framboos Wit (165g)(CZ8202)
-7%
Specificatie : 24-Holte Framboos Wit (165g)(CZ8202)
SKU: EVFVNEYMV82
$1.87$2.02
0
Gedetailleerd technisch overzicht met afmetingen van de 8-vaks appel siliconenvorm - Appel Wit (220g)(CZ8248)
-7%
Specificatie : Appel Wit (220g)(CZ8248)
SKU: EVFVK3WP299
$2.36$2.54
0
Professionele 6-holte banaanvormige zwarte siliconen mousse cakevorm met afmetingen - 6-Holte Banaan Zwart (145g)(CZ8211)
-6%
Specificatie : 6-Holte Banaan Zwart (145g)(CZ8211)
SKU: EVFVP52MWY8
$1.61$1.73
0
Professionele witte 12-vaks banaanvormige siliconen mal voor mousse en gebakjes - 12-Holte Banaan Wit (150g)(CZC8205)
-6%
Specificatie : 12-Holte Banaan Wit (150g)(CZC8205)
SKU: EVFV32RKMWN
$1.61$1.73
0
Witte siliconen bakvorm met zes holtes in de vorm van een banaan voor cakemousse - 6-Holte Banaan Wit (145g)(CZ8211)
-6%
Specificatie : 6-Holte Banaan Wit (145g)(CZ8211)
SKU: EVFVP2EWP68
$1.61$1.73
0
15-holte witte aardbeivormige siliconen mousse cake en dessertvorm wit - 15-Holte Aardbei Wit (145g)(CZ8216)
-6%
Specificatie : 15-Holte Aardbei Wit (145g)(CZ8216)
SKU: EVFVNEYMV62
$1.67$1.79
0
Detail van 15-delige witte siliconen mal in de vorm van een citroen - 15-Holte Citroen Wit (152g)(CZ8208)
-5%
Specificatie : 15-Holte Citroen Wit (152g)(CZ8208)
SKU: EVFVK3WP2V9
$1.50$1.59
0
Siliconen vorm voor 10-vaks mango mousse, afmetingen 29,7 x 17,1 cm - 10-Holte Halve Mango (110g)(CZ8209)
-4%
Specificatie : 10-Holte Halve Mango (110g)(CZ8209)
SKU: EVFVMZK68WX
$1.21$1.27
0
Gedetailleerde afmetingen van de 15-vaks peer mousse siliconen bakvorm voor taarten - 15-Holte Peer Wit (212g)(CZ8201)
-4%
Specificatie : 15-Holte Peer Wit (212g)(CZ8201)
SKU: EVFVYK629X9
$2.25$2.36
0
8-gaats ananasvormige witte siliconen mousse cakevorm van voedingskwaliteit bakken - 8-Holte Ananas Wit (203g)(CZ8219)
-3%
Specificatie : 8-Holte Ananas Wit (203g)(CZ8219)
SKU: EVFVRYPQKVY
$2.19$2.28
0
Gedetailleerde specificaties van een 30-cavity mandarijnsegment siliconen mousse vorm - 30-Holte Sinaasappelpartje Grijs (130g)
Specificatie : 30-Holte Sinaasappelpartje Grijs (130g)
SKU: EVFVWRZZVV7
$1.44
0
Siliconen mousse cakevorm met 12 holtes in fruitvorm met afmetingen en specificaties - 12-Holte Framboos Wit (115g)
Specificatie : 12-Holte Framboos Wit (115g)
SKU: EVFVREXX99Y
$1.44
0
6-Holte Framboos Steenrood (156g)(CZ8213)
Specificatie : 6-Holte Framboos Steenrood (156g)(CZ8213)
SKU: EVFV5J8XP9E
$1.53
0
Gedetailleerde afmetingen van 35-gaats dennenappel siliconen mal met specificaties - 35-Holte Dennenappel Grijs (128g)
Specificatie : 35-Holte Dennenappel Grijs (128g)
SKU: EVFVKYXXRR9
$1.56
0
Voedselveilige 9-holte paddestoelvormige witte siliconen mousse cakevorm bakken - 9-Holte Paddestoel Wit (151g)(CZ8216)
Specificatie : 9-Holte Paddestoel Wit (151g)(CZ8216)
SKU: EVFV62PYMN5
$1.73
0
Witte siliconen bakvorm met 6 bloemholtes voor moussecakes, hittebestendig - 6-Holte Bloemblad Wit (125g)(CZ8217)
Specificatie : 6-Holte Bloemblad Wit (125g)(CZ8217)
SKU: EVFV32RKM6N
$1.73
0
Zwarte siliconen vorm met 6 holtes in bloembladstijl voor mousse met afmetingen - 6-Holte Bloemblad Zwart (125g)(CZ8217)
Specificatie : 6-Holte Bloemblad Zwart (125g)(CZ8217)
SKU: EVFVVE6N2JP
$1.73
0
Technische specificaties en afmetingen voor de 12-gaats siliconen mousse vormpje - 12-Holte Wolk Wit (152g)(CZ8247)
Specificatie : 12-Holte Wolk Wit (152g)(CZ8247)
SKU: EVFVNQN9R82
$1.79
0
12-holte oranjevormige siliconen moussevorm voor professioneel bakken thuis - 12-Holte Mandarijn Wit (160g)(CZ8214)
Specificatie : 12-Holte Mandarijn Wit (160g)(CZ8214)
SKU: EVFV62PYM85
$1.99
0
Gedetailleerde maattabel voor 12-holtes mango siliconen mousse cakevorm - 12-Holte Mango Wit (175g)(CZ8251)
Specificatie : 12-Holte Mango Wit (175g)(CZ8251)
SKU: EVFV27YZMXR
$2.02
0
Professionele 15-Vaks ronde siliconen mousse cakevorm met afmetingen en gewicht, wit - 15-Holte Appel (180g)(CZ8206)
Specificatie : 15-Holte Appel (180g)(CZ8206)
SKU: EVFV27YZMPR
$2.07
0
Siliconen bakvorm met 8 holtes in de vorm van een aardbei voor mousse met afmetingen - 8-Holte Aardbei Wit (170g)(CZ8215)
Specificatie : 8-Holte Aardbei Wit (170g)(CZ8215)
SKU: EVFVJ6E32RQ
$2.10
0
Professionele 8-vaks siliconen mousse cakevorm in aardbeivorm voor het DIY bakken - 8-Holte Aardbei Zwart (170g)(CZ8215)
Specificatie : 8-Holte Aardbei Zwart (170g)(CZ8215)
SKU: EVFVMZK68YX
$2.10
0
Detail van 15-gaats 3D aardbeivormige siliconen cakevorm van voedingskwaliteit - 15-Holte 3D Aardbei Wit (185g)
Specificatie : 15-Holte 3D Aardbei Wit (185g)
SKU: EVFVYJ55WW9
$2.36
0
Specificaties van de witte siliconen moussevorm met 8 perzikvormige holtes - 8-Holte Perzik Wit (202g)(CZ8207)
Specificatie : 8-Holte Perzik Wit (202g)(CZ8207)
SKU: EVFVVE6N27P
$2.39
0
8-Holte Kokosnoot Wit (205g)(CZ8252)
Specificatie : 8-Holte Kokosnoot Wit (205g)(CZ8252)
SKU: EVFV2Y6X9NR
$2.45
0
6-cavity perzikvormige siliconen vorm voor mousse taart van voedselkwaliteit zwart - 6-Holte Perzik Zwart (175g)(CZ8218)
Specificatie : 6-Holte Perzik Zwart (175g)(CZ8218)
SKU: EVFVNEYMVZ2
$2.54
0
8-gaats tennisbal siliconen vorm voor mousse met afmetingen en productspecificaties - 8-Holte Tennisbal Wit (230g)(CZ8246)
Specificatie : 8-Holte Tennisbal Wit (230g)(CZ8246)
SKU: EVFV2Y6M9PR
$2.54
0
6-Holte Ruit Blauw (182g)(CZ8223)
Specificatie : 6-Holte Ruit Blauw (182g)(CZ8223)
SKU: EVFVNEYMVR2
$1.87
0
6-Holte Perzik Wit (175g)(CZ8218)
Specificatie : 6-Holte Perzik Wit (175g)(CZ8218)
SKU: EVFVXZ67RP3
$2.54
0
Professionele 9-holte paddestoelvormige siliconen bakvorm voor cake en mousse, zwart mat - 9-Holte Paddestoel Zwart (151g)(CZ8216)
Specificatie : 9-Holte Paddestoel Zwart (151g)(CZ8216)
SKU: EVFVZY6QPX2
Niet op voorraad
$1.87
0
Siliconenvorm met 12 holtes voor sinaasappelmoussecake met gedetailleerde afmetingen - 12-Holte Mandarijn Zwart (160g)(CZ8214)
Specificatie : 12-Holte Mandarijn Zwart (160g)(CZ8214)
SKU: EVFV32RKM8N
Niet op voorraad
$1.99
0
Gedetailleerde maatspecificaties voor 15-vaks peer mousse siliconen bakvorm cake - 15-Holte Peer Zwart (212g)(CZ8201)
Specificatie : 15-Holte Peer Zwart (212g)(CZ8201)
SKU: EVFV9MZ6VY2
Niet op voorraad
$2.36
0
Subtotaal (0 item): $0