Everful

Cartoon Kerst Emaille Oorbellen Voor Vrouwen Legering Sneeuwvlok Rendier Sneeuwpop Boom Bellen Feestelijke Oorknopjes Sieraden

SPU ID: EVFPWNEE4Y
Cartoon Kerst Emaille Oorbellen Voor Vrouwen Legering Sneeuwvlok Rendier Sneeuwpop Boom Bellen Feestelijke Oorknopjes Sieraden
Zoeken op afbeelding
1 / 5
Talia & Tide Jewelry
Beschrijving
Gedetailleerde afbeeldingen
Veelgestelde vragen
Recensies
Aanbeveling

Beschrijving

Producttype
Oorbellen
Kleur
Kleurrijk
Geslacht
Dames
Materiaal
Legering, Strass, Emaille vulling
Patroon
Kerstboom, Kerstman, Sneeuwvlok, Eland
Stijl
Cartoon, Vakantiestijl, Schattig
Feestdag
Kerstmis
Functie
Decoratief
Productieproces
Galvaniseren, Emaille vulling
Draagstijl
Haak
Materiaal van de oorsteker
Oorbelpinnen
Gelegenheid
Feest, Festival
Populaire Elementen
Emaille vulling, Feestelijke elementen
Gewicht
7-20g

Gedetailleerde afbeeldingen (8)

Gedetailleerde maat en materiaal specificaties voor cartoon rendier oorbellen set
Leuke kerstoorbellen set met feestelijke ontwerpen van rendieren en sneeuwvlokken
Detailopname van diverse kerstoorbellen met rendier-, sneeuwpop- en feestelijke motieven
Kerst oorbellen set met feestelijke sneeuwvlokken rendieren en sneeuwpop ontwerpen
Detail van kleurrijke sneeuwpop oorknopjes met emaille en fonkelende kristallen accenten
Close-up van gouden rendier oorbellen met rode neus op een feestelijke kerstachtergrond
Macro-opname van gouden strik oorbellen op rode kaart met feestelijke kerstdecoratie
Detail van rode en groene glitter kerstoorbellen met tekst op een dennentak in de sneeuw

Veelgestelde vragen

V: Van welke materialen zijn uw sieraden gemaakt?

A: De materialen variëren per artikel. We zijn gespecialiseerd in sieraden van roestvrij staal en titanium, maar bieden ook vergulde, sterling zilveren, koperen, messing en legeringsopties aan.

V: Waar kan ik materiaalinformatie vinden?

A: Om het specifieke materiaal voor een SKU te vinden waarin u geïnteresseerd bent, kunt u de "Beschrijving" of "Gedetailleerde afbeeldingen" op de productpagina raadplegen. U kunt ook contact met ons opnemen en de SKU of productlink doorgeven.
reportIconMeld dit product
57% korting
1 - 19 Stuks
$0.28
$0.66
≥ 20 Stuks
$0.27
$0.66
Geen MOQ
SKU
Prijs
Hoeveelheid
Schattige kerstoorbellen met rode en groene metalen bellen en een gepolijste afwerking - Kleurrijke Bellen (dz-1064)
-57%
Artikelstijl : Kleurrijke Bellen (dz-1064)
SKU: EVFVJREYJXQ
$0.28$0.66
0
Kerst oorbellen set met sneeuwpop hanger en groene geëmailleerde kerstbomen - Sneeuwpop Boom Set (A-1484)
-43%
Artikelstijl : Sneeuwpop Boom Set (A-1484)
SKU: EVFVQPZQWNZ
$0.40$0.71
0
Kerst oorbellen set met groene bellen, rode geschenkdozen en gestreepte hanger kralen - Cadeauballen Set (1209)
-39%
Artikelstijl : Cadeauballen Set (1209)
SKU: EVFVJREYJNQ
$0.40$0.66
0
Kerst oorbellen set met rode bellen en feestelijke snoepstok hangers - Snoepballen Combinatie (0813)
-39%
Artikelstijl : Snoepballen Combinatie (0813)
SKU: EVFVP627YN8
$0.40$0.66
0
Kerstoorbellen set met glitterende groene sneeuwvlokken en sneeuwbollen op een rode kaart - Sneeuwvlok Set (H-150)
-39%
Artikelstijl : Sneeuwvlok Set (H-150)
SKU: EVFVMYKJWNX
$0.40$0.66
0
Detail van rode en groene glitter kerstoorbellen met tekst op een dennentak in de sneeuw - Kerstsnoep Schijf (H-228)
-35%
Artikelstijl : Kerstsnoep Schijf (H-228)
SKU: EVFVV76ZPWP
$0.38$0.59
0
Kerstoorbellen met rode strikken en bellen op een feestelijke achtergrond - Rode Bel (H-136)
-32%
Artikelstijl : Rode Bel (H-136)
SKU: EVFVKJWR5X9
$0.40$0.59
0
Kerststrik bel oorbellen met groene glitter en gouden kettingen op een rode cadeaukaart - Groene Strikbellen (H-142)
-32%
Artikelstijl : Groene Strikbellen (H-142)
SKU: EVFV75MKNXQ
$0.40$0.59
0
Kerstbel oorbellen met drie lagen in rood groen en zilver op feestelijke display - Drielaagse Bellen (11377)
-29%
Artikelstijl : Drielaagse Bellen (11377)
SKU: EVFV75MKNQQ
$0.40$0.57
0
Feestelijke rode kerstbal oorbellen met gouden glittersterren op een winterse decoratie - Kerstbal met Sterrenprint (H-151)
-28%
Artikelstijl : Kerstbal met Sterrenprint (H-151)
SKU: EVFV3WRV7QN
$0.47$0.66
0
Feestelijke rode kerstster oorbellen met witte strassteentjes op rode display kaart - Rode Strassbloem (A-1139)
-26%
Artikelstijl : Rode Strassbloem (A-1139)
SKU: EVFVEJMVZNJ
$0.38$0.52
0
Kerstmuts oorbellen met witte strassteentjes op een feestelijke displaykaart - Rode Kerstmuts (H-232)
-26%
Artikelstijl : Rode Kerstmuts (H-232)
SKU: EVFVRNP9R3Y
$0.38$0.52
0
Zilveren strik oorbellen op rood geruite kaart voor feestelijke kerst sieraden collectie - Zilverkleurige Geschenkbloem (H-230)
-23%
Artikelstijl : Zilverkleurige Geschenkbloem (H-230)
SKU: EVFV5NJW6QE
$0.40$0.52
0
Macro-opname van gouden strik oorbellen op rode kaart met feestelijke kerstdecoratie - Goudkleurige Geschenkbloem (H-229)
-23%
Artikelstijl : Goudkleurige Geschenkbloem (H-229)
SKU: EVFVYX6W7Z9
$0.40$0.52
0
Kerstsok oorbellen met rood en wit emaille afwerking en kleine decoratieve kralen - Kerstsok (H-131)
-21%
Artikelstijl : Kerstsok (H-131)
SKU: EVFVRNP9RXY
$0.52$0.66
0
Kerstoorbellen met gestreepte bedels en rood-zilveren belletjes op cadeauverpakking - Snoepbellen (H-216)
-21%
Artikelstijl : Snoepbellen (H-216)
SKU: EVFV2PY8ENR
$0.52$0.66
0
Spiraal Glitter Grote Ringen (A-1382)
-13%
Artikelstijl : Spiraal Glitter Grote Ringen (A-1382)
SKU: EVFV8M7YZXQ
$0.57$0.66
0
Kerstbel oorbellen met rode en groene versieringen op een feestelijke geschenkkaart - Mini Kleurrijke Bellen (3271)
-10%
Artikelstijl : Mini Kleurrijke Bellen (3271)
SKU: EVFV6NP5695
$0.45$0.50
0
Fonkelende zilveren sneeuwvlok oorbellen met witte strassteentjes voor Kerstmis - Glimmende Sneeuwvlok Stijl (H-231)
-9%
Artikelstijl : Glimmende Sneeuwvlok Stijl (H-231)
SKU: EVFVKJWR5Z9
$0.38$0.42
0
Kerst oorbellen met een schattig kattengezicht, kerstmuts en een klein metalen belletje - Kerstkat Bellen (H-141)
-9%
Artikelstijl : Kerstkat Bellen (H-141)
SKU: EVFVN6YPZX2
$0.47$0.52
0
Drie paar kerstoorstekers met de Kerstman en hulst op een feestelijke presentatiekaart - Kerst Oorbellen Set (H-149)
-9%
Artikelstijl : Kerst Oorbellen Set (H-149)
SKU: EVFVXX6EPW3
$0.68$0.75
0
Drie paar glitter kerst oorbellen in de feestelijke kleuren rood, groen en zilver - Glitter Grote Ringen (0155)
-7%
Artikelstijl : Glitter Grote Ringen (0155)
SKU: EVFVZX65NK2
$0.61$0.66
0
Kerst sneeuwpop oorbellen met rode bel en groene glitter sneeuwvlok op rode kaart - Sneeuwpop Sneeuwvlok Hanger (H-148)
-7%
Artikelstijl : Sneeuwpop Sneeuwvlok Hanger (H-148)
SKU: EVFV9NZRW92
$0.66$0.71
0
Sprankelende rode kerstboom oorbellen met glitter op een feestelijke sneeuwachtergrond - Rode Glitterboom (11047)
Artikelstijl : Rode Glitterboom (11047)
SKU: EVFVP627YX8
$0.38
0
Close-up van gouden rendier oorbellen met rode neus op een feestelijke kerstachtergrond - Gouden Hert (H-233)
Artikelstijl : Gouden Hert (H-233)
SKU: EVFV2PY8EQR
$0.42
0
Kerstboom spiraal oorbellen met gouden sterren op een feestelijke rood-groene achtergrond - Sterrenboom (A-1221)
Artikelstijl : Sterrenboom (A-1221)
SKU: EVFVYX6W759
$0.47
0
Detail van kleurrijke sneeuwpop oorknopjes met emaille en fonkelende kristallen accenten - Cartoon Sneeuwpop Oorknopjes (H-227)
Artikelstijl : Cartoon Sneeuwpop Oorknopjes (H-227)
SKU: EVFVWY6VX57
$0.47
0
Detail van stervormige strik oorbellen in goud en zilver voor de kerstperiode - Gouden en Zilveren Geschenkbloemen
Artikelstijl : Gouden en Zilveren Geschenkbloemen
SKU: EVFV9NZRWX2
$1.04
0
Groene en rode kerststrik oorbellen met metallic afwerking op houten voet - Rode en Groene Geschenkbloemen
Artikelstijl : Rode en Groene Geschenkbloemen
SKU: EVFVXX6EPK3
$1.23
0
Kerst kwastjes oorbellen met rode en groene kralen en fonkelende strass-accenten - Gefacetteerde Gekleurde Lichten (A-1313)
Artikelstijl : Gefacetteerde Gekleurde Lichten (A-1313)
SKU: EVFVMYKJWXX
Niet op voorraad
$0.61
0
Subtotaal (0 item): $0